O NAS

  • Rok założenia firmy CHEMMOTOR POLSKA przypisuje się na rok 2013. Firma jest właścicielem marki Ceramizator której idea powstania przyświecała  stworzeniu wysokiej jakości preparatów do regeneracji i zabezpieczenia silników spalinowych, skrzyń biegów, przekładni, układów hydraulicznych i innych mechanizmów. Technologia użyta w preparatach Ceramizator została opracowana i wdrożona do produkcji po raz pierwszy w Polsce przez naszą firmę. Jako pierwsi i jedyni użyliśmy nano technologii w ceramicznych dodatkach olejowych. Dziś nasze preparaty cieszą się ogromnym zaufaniem naszych klientów i nieposzlakowaną opinia na rynku jako bezpieczny i niezawodny produkt. Bardzo dziękujemy wam za to że od 7 lat naszej obecności na rynku jesteście z nami i dzielicie się z nami swoimi opiniami i doświadczeniem stosując nasze preparaty.

   JAKOŚĆ

  • Nasza sieć dystrybucji liczy już blisko kilka set punktów sprzedaży a stałe zainteresowanie naszymi preparatami pozwala nam na dynamiczny rozwój i dotarcie do coraz większej liczby odbiorców. Jakość naszych preparatów Ceramizator jest dla nas numerem jeden i kładziemy najwyższy nacisk na skuteczność ich działania w oparciu o wiedzę i doświadczenie jakie posiadamy.

 

   IDEA FIRMY

  • Ideą firmy jest tworzenie wysokiej jakości serwisowych dodatków olejowych Ceramizator. Dążymy do tego aby nasza marka była wiodącym znakiem handlowym na Polskim rynku w dziedzinie dodatków olejowych i paliwowych. Zamierzony cel chcemy osiągnąć tworząc preparaty spełniające najwyższe normy jakościowe, cechujące się skutecznym i bezpiecznym działaniem. Dedykowane do współczesnych silników i przystosowane do wymagań obecnego rynku.