Opinie i recenzje preparatów Ceramizator
Nasze produkty są cenione przez kierowców za ich skuteczność i łatwość użycia. Ceramizator zyskał sobie zaufanie konsumentów dzięki wysokiej jakości swoich produktów oraz zaangażowaniu w rozwój nowych rozwiązań chroniących podzespoły samochodów.
Nasi klienci oceniają produkty Ceramizator w Google
Video testy działania Ceramizatorów
Zobacz recenzję
Przemek Szafrański Testuje
Czy silniki o małej pojemności także mogą wykręcać duże przebiegi?
Grzegorz Duda Testuje w TVN Turbo
Grzesiek przetestował produkty ceramizator w ekstremalnych warunkach!
Zobacz recenzję
Zobacz recenzję
Adam Kornacki Testuje
Czy Ceramizator uratuje zużyty silnik Golfa IV?
Od kilku lat z powodzeniem stosuję produkty Ceramizator w swoich samochodach
Polecam
Grzegorz Duda
Co mówią klienci o produktach Ceramizator?
Polecam
Ceramizator CS-D
Jestem po testach . Miesiąc temu zrobiłem płukankę a następnie zalałem olej i po przejechaniu paru kilometrów dodałem ceramizator. Muszę przyznać że po wykonaniu tych czynności i przejechaniu 600km , doznałem szoku . Miałem wrażenie , że ktoś podmienił silnik 1,9td 99r na jakiś lepszy . Odpalanie auta stało się przyjemnością a jazda to dosłownie sama przyjemność. Zawsze dbałem o auto i o silnik ale to co teraz się z nim podziało przechodzi moje najśmielsze oczekiwania. Miałem obawy bo silnik miał już swoje lata no i kilometry ponad 300tys km przejechanych. Stwierdziłem że trudno co ma być to niech będzie jak ma paść to lepiej u mechanika niż na trasie. Naprawdę polecam ten produkt.
Polecam
Ceramizator CS-B
Użyłem ceramizatora po obejrzeniu filmu od mechanika samochodowego, który pokazał jak silnik zachowuje się po użyciu tego produktu. Zaimponował mi efekt jaki osiągnął więc stwierdziłem, że również zastosuje u siebie tego typu rozwiązanie. Śmiało mogę stwierdzić, że to co znajduje się w opisie ma przełożenie w rzeczywistości. Polecam każdemu kto chce zadbać o kondycję swojego silnika.
Polecam
Ceramizator CP-D
Niemożliwe, ale fakt zaraz po dolaniu przestał mulić po 3 tys obrotów, wtrysk przestał klepać było go słychać przy zimnym silniku, teraz nie słychać. Ducato 2.2 przebieg 400 tyś,. Kupiłem ponownie i doleje przy następnym tankowaniu, dla mnie super, a chciałem wymieniać ten wtrysk
Polecam
Ceramizator CB - M
Preparat spełnił moje oczekiwania. Skrzynia biegów pracuje ciszej. Biegi wchodzą łagodniej. Renault Laguna II 2.0 16V B+G, przebieg 350 000 km. Polecam!!!