Na wstępie chcielibyśmy podkreślić, iż wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu przez nas najnowocześniejej technologi i pracy wykfalifikowanych specjalistów i inżynierów z grupy CHEMMOTOR.


Ceramizatory® można podzielić na kilka rodzajów, w zależności od ich przeznaczenia. Każdy z nich posiada odmienną destynację i zakres działania. Możemy je scharakteryzować na m.in.:

                                


Wysokiej jakości preparaty Ceramizatora® przeznaczone do silników benzynowych - w bardzo łatwy sposób zabezpieczą je przed procesem zużycia.
Warstwa ceramiczno - metalowa pozwala na redukcję tarcia metalu o metal, przez co nie trzeba udawać się do serwisu w celu regeneracji bądz wymiany mechanizmów.

Po zastosowaniu preparatu zużycie paliwa i oleju jest o wiele mniejsze, praca silnika staje się cichsza i bardziej wyrównana, poprawia się dynamika pojazdu, jak również kompresja w cylindrach. Silnik jest zabezpiec


                                Poprzez zastosowanie preparatu Ceramizator®, odbywa się regeneracja i stworzenie warstwy ceramicznej – bez potrzeby demontażu jednostki napędowej.
Rozwiązanie jest alternatywą dla drogich napraw warsztatowych.
Sam preparat przeznaczony jest do wysokoprężnych silników (diesla).

Po zastosowaniu preparatu zmniejsza się zarówno zużycie oleju, jak i paliwa (olej napędowy), a praca silnika jest wyciszona i wyrównana. Dzięki temu poprawia się znacznie dynamika pojazdu oraz ciśnienie w cylindrach jest wyrównane, co wpływa na rozruch zimnego silnika, który jest o wiele łatwiejszy.


                           Skrzynia biegów – jak nowa!

 


Ceramizator® - ze specjalnym przeznaczeniem do skrzyń biegów, przekładni i tylnych mostów, posiada zastosowanie, jako preparat umożliwiający regenerację elementów bez niepotrzebnego demontażu.

Ceramizator® jest rozwiązaniem o wiele tańszym i łatwiejszym, niż, np. naprawa uszkodzonej skrzyni biegów!

Po zastosowaniu preparatu zmiana biegów stanie się o wiele łatwiejsza, w dodatku wszelkie hałasy i zgrzyty przy zmianie biegów są eliminowane, a do tego wydłuża on trwałość mechanizmów, nawet kilkukrotnie!
                          Silniki motocykloweCeramizator®, przeznaczony do stosowania w silnikach motocyklowych pozwala i zapewnia poprawę dynamiki pojazdu. Praca silnika staje sie równa , zwieksza się ciśnienie w komorach spalania co wiąże się efektywniejszą jazdą.
Jest ona o wiele bardziej cicha i wyrównana.


Nasz preparat nadaje się zarówno do pojazdów sportowych, jak i codziennego użytku.Po zastosowaniu preparatu silnik jest zabezpieczony przed zużywaniem, co sprawia, że jest bardziej trwały, a co za tym idzie zużycie paliwa i oleju jest mniejsze, dzięki regenerowaniu powierzchni narażonych na tarcie.

Silnik zabezpieczony jest przed procesem korozji, a zmiana biegów jest bardziej płynna (w przypadku wspólnego układu olejenia silnika i skrzyni) – tak więc pracuje w sposób wyrównany oraz znacznie ciszej.


                               Silniki dwusuwowe 

 

Ceramizator® do silników dwusuwowych – z pewnością zapobiegnie większości kosztownych napraw które mogą pojawić sie na drodze eksploatacji.

Nadaje się on zarówno do pojazdów nowszych, jak i starszych, ponadto można go stosować zarówno w skuterach, jak i we wszelkich mechanizmach wykorzystujących silnik dwusuwowy (na przykład kosiarki i piły spalinowe).

Po zastosowaniu preparatu, praca silnika jest wyrównana i wyciszona, a także poprawia się dynamika pojazdu. Powierzchnie narażone na tarcie są regenerowane i zmniejsza się współczynnik tarcia pomiędzy nimi.

Silnik zabezpieczony jest przed procesem korozji, a zmiana biegów jest bardziej płynna (w przypadku wspólnego układu olejenia silnika i skrzyni) – tak więc pracuje w sposób wyrównany oraz znacznie ciszej.


                Samochody ciężarowe

 

Ceramizator® z pewnościąmożna postrzegać, jako najlepszy preparat, który dzięki procesowi ceramizacji regeneruje silniki samochodów ciężarowych. Aby go zastosować, niepotrzebny jest demontaż. Wystarczy aplikacja preparatu do oleju w silniku.

Po zastosowaniu preparatu zachodzi proces ceramizacji , wówczas zmniejsza się zarówno zużycie paliwa, jak i oleju, redukowane są hałasy i wibracje, dzięki czemu silnik pracuje ciszej i równiej.
Trące się ze sobą powierzchnie są utwardzane i bardziej odporne na zużycie i korozje.

Ciśnienie sprężania jest zwiększone i poprawia się dynamika pojazdu, natomiast rozruch silnika jest łatwiejszy i mniej uciążliwy dla silnika.

Uszlachetniacze do paliw

Korzyści jakie uzyskamy stosując uszlachetniacz do paliw:

- Zwiekszenie liczby oktanowej.

- Poprawia osiągi i zmniejszazużycie paliwa.

- Regeneruje układu zasilania paliwem (pompy, urządzenia wtryskowe, gaźniki)

- Czyści i smaruje podzespoły silnika co pozwala utrzymać silnik w czystości.

- Zmniejsza emisje szkodliwych substancji w tym CO₂

- Używany systematycznie przedłuża żywotność głowicy i silnika kilkukrotnie.

- Jedna butelka starcza aż na 50 litrów paliwa.