Firma CHEM MOTOR - to nie tylko zespół Specjalistów i Fachowców z dziedziny motoryzacji. - to również grupa profesjonalistów i pasjonatów technologicznych, dla których praca wiąże się jednocześnie z przyjemnością.
W związku ciągłym rozwojem technoligi produkcji silników na rynku, nasze starania oraz zainteresowania zostały skierowane na ciągłe ulepszanie wszystkich elementów w pojazdach. Dlatego też, naszym celem nr 1 jest produkcja preparatów, które pozwolą na regenerację zespołów napędawych auta i sprawią, że będą one, jak nowe!

Dynamicznie rozwijająca się technologia, tzw. „ceramizacji” metalowych powierzchni - pozwoliła stworzyć nam gamę produktów, przeznaczonych do elementów silnika jak i podzespołów mechanicznych.

Produkujemy również dodatki uszlachetniające do paliw i olejów napędowych,
a wszystko po to, by przedłużyć żywot Waszych samochodów by mogły wam służyć jak najdłużej!
Wszystkie nasze produkty, które oferujemy Państwu w sprzedaży – spełniają, jak najwyższe wymagania technologiczne.

Nasza praca jest dla nas przede wszystkim przyjemnością, która dzięki pasji -przekłada się na najlepszą jakość naszych usług!

Grupa inżynierów z naszej firmy CHEMMOTOR po przeprowadzeniu wieloletnich testów i badań nad nowym preparatem , stwierdziła zgodnie ze CERAMIZATOR jest juz gotowy i można go wprowadzić do srzedaży.